Zakladanie s.r.o.

Naša spoločnosť Vám ponúka komplexné služby v oblasti zakladania spoločnosti s ručením obmedzeným (zakladanie s.r.o.). Spoločnosť Vám založíme za pár dní so všetkými náležitosťami, ktoré si aktuálne právne normy vyžadujú. V rámci založenia s.r.o. Vám vybavíme živnostenské oprávnenia na voľné, viazané aj remeselné predmety podnikania. Pokiaľ spĺňate požiadavky vybavíme Vám príspevok na rozbehnutie Vášho podnikania v rámci Vašej s.r.o.

Cena za založenie jednotlivých foriem spoločností alebo neziskových organizácií či občianskych združení je stanovená na základe miestnych pomerov a veríme, že Vás zaujme a budeme mať možnosť poskytnúť Vám naše vysokokvalitné služby za primerané podmienky.

V prípade záujmu Vám poskytneme sídlo pre Vašu spoločnosť, vedenie účtovnej agendy, ekonomické poradenstvo, vedenie mzdovej agendy, administratívne práce pri vypĺňaní rôznych tlačív, spracovanie podnikateľských zámerov na rôzne účely (dotácie, úvery,…), pomôžeme Vám zriadiť webovú stránku Vašej spoločnosti a pripravíme vhodnú reklamnú kampaň na internete.

V prípade, že si u nás objednáte zriadenie s.r.o. (založenie s.r.o.) máte možnosť získať výraznú zľavu (až do 180,- eur) na zabezpečenie poskytnutia virtuálneho sídla Vašej spoločnosti.