Virtuálne sídlo

Najväčšie negatíva, ktoré ponúka najchudobnejší región Slovenska sú pre Vás najväčšími možnosťami ako využiť tie najväčšie príspevky a dotácie.

Naša spoločnosť Vám ponúka možnosť zriadenia sídla Vašej spoločnosti (virtuálne sídlo) v našich novo zrekonštruovaných priestoroch priamo v centre okresného mesta Rimavská Sobota. Ponúkame komplexné služby v súvislosti so založením spoločnosti, s prípravou všetkých potrebných dokumentov vrátane nájomnej zmluvy na Vaše sídlo spoločnosti s každodenným preberaním a preposielaním poštových zásielok, vybavovaním administratívnych záležitosti na jednotlivých úradných inštitúciách… Zabezpečíme vierohodnosť Vášho podnikania, zriadime Vám web stránku, telefonickú asistentku a iné služby spravidla podľa Vašich požiadaviek. V rámci ostatných služieb spojených so zriadením virtuálneho sídla Vašej spoločnosti Vám ponúkame aj zabezpečenie účtovnej agendy, spracovanie mzdovej, personálnej agendy a ekonomického poradenstva.

 

 

Cenník jednotlivých ponúkaných služieb v rámci zriadenia virtuálneho sídla spoločnosti (virtuálne sídlo) nájdete TU (ceny uvedené v cenníku sú spravidla orientačné a skutočná cena sa stanovuje vzájomnou dohodou). V prípade že by ste radšej uvítali osobné stretnutie budeme radi ak nás budete vopred kontaktovať buď prostredníctvom emailu: info@rodof.sk  prípadne telefonicky na tel: 0948 507 653, 0903 555 356.